Aktualności

OTWARCIE SKLEPU INTERNETOWEGO JUŻ OD STYCZNIA 2015!

Dodano: 12.01.2015 12:26 Zapraszamy do internetowych zakupów pysznych ciasteczek do kawy! Bez wychodzenia z domu, stania w długich kolejkach i prosto od producenta!

Od 01 stycznia 2015 uruchomiliśmy sklep internetowy pod adresem http://dolnoslaskie-smaki.pl/sklep/cukierniaaga/. Serdecznie zapraszamy! W miarę rozwijania się tej metody sprzedaży będziemy dodawać kolejne wyroby Naszej produkcji. 

CORAZ BARDZIEJ POPULARNE TORTY W STYLU ANGIELSKIM

Dodano: 03.07.2013 10:05 DO OZDABIANIA TORTÓW - LUKIER PLASTYCZNY.

W Polsce, znana jako lukier plastyczny, to cukrowa masa plastyczna stosowana jest między innymi do zdobienia ciast i tortów w stylu angielskim. Jest bardzo elastyczna i plastyczna, dzięki czemu wykorzystywana jest do pokrycia całego ciasta jak i do modelowania wszelkich drobniejszych dekoracji takich jak figurki, kwiaty i inne motywy.

Masa cukrowa daje niesamowite możliwości jeśli chodzi o wykonywanie przeróżnych ozdób, dlatego cieszy się coraz większą popularnością i coraz częśćiej wykorzystywana jest w cukiernictwie. Można z niej zrobić praktycznie wszystko i będzie to w 100% jadalne.

W ten sposób ciasta, bo nie tylko torty, dekoruje się w Anglii już od XIX w. Stąd nazwa „torty w stylu angielskim”. U nas to nowość dostępna na zamówienie w niektórych cukierniach, w tym również w Naszej. Zapraszamy.

« poprzednia 1 2 następna »