O nas

« powrótO nas Cukiernia „AGA" powstała w roku 1993. W tym roku Ryszard Pankiewicz zarejestrował jedną z pierwszych firm cukierniczych w rejonie Kotliny Kłodzkiej. Przez 29 lat pracy firma zasłużyła na miano firmy rodzinnej wiążąc ze sobą losy kolejnych pokoleń.

Kilkanaście lat działalności, to czas zmian w systemie produkcji, dystrybucji i sprzedaży. Staramy się zawsze sprostać potrzebom klientów, jak i nowym tendencjom na lokalnym rynku.

 W naszej ofercie znajdą Państwo produkty najwyższej jakości, produkowane według tradycyjnych receptur od wielu lat. Pracujemy w systemie HACCP, co dodatkowo wpływa na jakość i bezpieczeństwo produkowanych przez nas wyrobów.

Dużą część prac zastąpił nowoczesny sprzęt i najnowsze rozwiązania w dziedzinie cukiernictwa. O rozwoju cukierni przesądziły jednak w największym stopniu jej produkty, ponieważ jakość i atrakcyjność oferty była zawsze dla firmy priorytetem.


Aktualności

Opinie

JanKo

Super spróbowałem prawie wszystkiego

Anna Sz.

Przepyszne ciasta, tort wyglądał obłędnie. Tradycyjnie pyszny wypiek połączony z nowoczesnym nadrukiem dopasowanym do mojej wizji - wlasnie tego potrzebowałam. Polecam z całego serca, lepszej cukierni nie znajdziecie nigdzie!

Anna

Od wielu lat zajadam się przysmakami z tej cukierni, polecam wszystkim

Paweł

10/10

Dorota

Obsługa cukierni profesjonalna, jestem pod wrażeniem i bardzo zadowolona. Mieszkam 470 km od Dusznik-Zdrój i wszystko załatwiłam drogą elektroniczną żeby zamówić torta i dostarczyć Babci w tej miejscowości. Tort pyszny choć nie próbowałam ale goście babci zachwalali. Dziękuję Pani Eunice i wszystkim pracownikom.

A.P

Tort komunijny dla Zosi był piękny I przepyszny. Gorąco polecamy!!!

AP

Szybka I bardzo miła współpraca. Tort komunijny przepyszny. Dziękujemy! Polecam gorąco!
AP z Kudowy

Iwona

Gorąco polecam!!!.Bardzo dobra współpraca.Wszystko ustalane mailowo.Tort, ktory zamówiłam na urodziny dla syna zachwycił wyglądem i smakiem.

jolka

goraco polecam obsluga super a ciasta torty i ciasteczka rewelka nie ma nigdzie takich rarytaskow

jolka

polecam wszystkim najlepsza cukiernia wszystko pyszne